Sepetim

Toplam 0,00

SepetÖdeme

Sıkça Sorulan Sorular

CoreLap%20DevelopmentS.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

Bunun için size gerekli bilgi ve bilgilendirmeleri tamamen ücretsiz şekilde sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Hangi adımın size neler katacağı konusunda bilgi sahibi olduktan sonra size önerdiğimiz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hizmetlerimizin süresi, almış olduğunuz hizmete ve isteklerinize göre değişkenlik göstermektedir. Bu süre ortalama 1 hafta sürmektedir. Bu süreç sonucunda yapılacak olan revize işlemleri süreye dahil değildir.

Bu konuda bizimle iletişime geçerseniz, düzgün bir analiz sonucunda hangi ürüne ihtiyacınız olduğunu sizin için analiz edebiliriz.

Elbette, memnun kalmadığınız takdirde almış olduğunuz ürünü 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. (İade edilen ürünlerin lisansları iptal edildiği için çalışmaz duruma gelecektir)

Sorun değil ! Ürün veya Hizmetlerimizden herhangi biri hakkında tamamen ücretsiz şekilde bilgi alabilirsiniz. Bize ulaşmanız yeterli !

Web sitesi, firmanızın internet ortamındaki temsilcisidir. Günümüz bilgisayar çağında ürün ve hizmetler internet ortamında araştırılmakta ve satın alınmaktadır. Bu nedenle bir web sitesi, daha fazla müşteriye doğru şekilde ulaşmanızı sağlar.

İstemiş olduğunuz değişikliği tarafımıza bildirdikten sonra, temsilcilerimiz size gereken fiyatlamayı çıkartacak ve sonrasında değişikliğiniz işleme alınacaktır.

Eğer aradığınız hizmet veya ürünü bulamadıysanız, neye ihtiyacınız olduğunu bize yazabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Bunun hakkında destek birimimiz ile iletişime geçebilir ve gerekli desteği ücretsiz şekilde alabilirsiniz.

Bunun için başvuru formumuzu doldurabilir ve ücretsiz şekilde kampımıza katılabilirsiniz.

CoreLap%20DevelopmentBize ualşın

Bizimle iletişime geçin